Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lillian Lamperouge szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 00:50

Felülök az ágyon, de még mindig nem szólalok meg. Ha harcra kerülne a sor, megpróbálok én lenni a békítő. Szemem tükrözi aggodalmam.
kész vagyok bármikor felpattanni, és Lilly és Mestor közé állni.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 00:53

-És velem ez mégis miért nem történt meg? ÉS ha talán oka volt rá hogy megtegye.
*Majd egy nagyot sóhajtok és hátat fordítok a két lánynak*
-De ezt már sohasem tudhatom meg mivel meghalt. Megint egy élet veszik oda az ostoba szabályok miatt.És ha én is megteszem velem is ez lesz hidegvérrel megöltök?
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 01:02

-Nem ismered a szabályainkat így ne bíráld- Mondom ridegen - Nem szeretjük megöletni a különlegeseket, de ha már végképp nincs remény nem marad más mód.
-Már több mint egy éve próbáljuk fegyelmezni, de ezek után sem tartotta be a szabályokat, az engedetlenségért a halálkával fizetett. - Miközben beszélek végig Mestor szemébe nézek majd folytatom, mondandóm. - Csak rajtad áll, hogy veled mi lesz...
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 01:06

-Ha lehet akkor váltsunk témát- Mondom, és felállok az ágyról.
-Nem lehetne valami másról beszélni?- Kérdezem.
Szemem Lillyről Mestorra jár, és benne csak aggodalom tükröződik.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 01:08

-Értem.. Annyit kérhetnék hogy megvizsgálhassam a testét mielőtt eltemetik?
*Majd kérlelően Lillian szemébe nézek.*
-Kérlek fontos lenne hogy csak tudjam egyáltalán klánja volt-e vagy valami amit megtudhatok róla és hogy lerójam a tiszteletem előtte.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 03:31

Mestor kérésére én csak sóhajtok majd Lillianre pillantok, de nem szólalok meg, döntse el ő, hogy megengedi-e Mestornak.
-Ha minden igaz körülbelül 2 óra múlva temetik el...- Mondom csak úgy mellékesen.


Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 03:34

-Igazság szerit tilos a személyzeten kívül bárkinek is érintkeznie a vérfarkassal- Mondom.
-Úgy vélem, hogy ez lehetetlen- Mondom sajnálkozó pillantással.
-Sajnálom- Mondom, és Lillyre pillantok.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 03:50

-Azért megérne egy próbát ti is a Lamperouge családhoz tartoztok szóval ugyan annyi jogotok van mint a család fejének ha jól sejtem. Akkor is meg kell tudnom. Veletek vagy nélkületek. Ebben a városban egy hozzám hasonló sem volt és most hogy volt is egy az meghalt.
*Majd az ablakon kinézve folytatom tovább mondandóm.*
-Nem létezik hogy a családotoknak sincs bejárása oda.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:03

-Tudtommal te nem vagy a család tagja. - Jelentem ki ridegen miközben Mestort nézem.
-És a fajod közül nem te vagy az egyedüli aki a városban tartózkodik csak ők nem szeretik a feltűnést inkább beilleszkedtek- mondom majd leülök Lillian ágyára és onnan figyelem húgom és Mestort.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:09

-Sajnos még nekünk sincsen bejárásunk az elfogottakhoz- Mondom, és leülök Lilly mellé.
-Azt sem tudom megmondani, hogy hol tartják- Pillantásom a földre szegezem.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:16

-Értem. Nos belátom semmit sem tehetek a fajtám megmentése érdekében ahogy a családoméban sem tehettem semmit. Mi vérfarkasok sem kedvtelésből vagy élvezetből öljük meg a halandókat. Arra nagyon nyomos oknak kell lennie hogy valaki ezt tegye.
*Majd egy könnycsepp gördül le az arcomon.*
-Tudom hogy nem mindenki egyforma de nekem a fajtámon kívül semmim nem maradt és nem szeretném azt hogy úgy haljanak meg mint akit az előbb említettél. Hogy semmit sem tehetek az érdekében és csak várhatom hogy mikor történik meg ez újra.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:20

-Az élet nem játék és olykor csak csendes szemlélőként tudunk benne részt venni hiába is szeretnénk cselekedni. - Mondom kissé elgondolkozva majd sóhajtok.
-Az a vérfarkas akit nem rég megöltek maga választotta ezt a sorsot, volt választása ha élni akart volna akkor élne még....
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:28

-Néha megesik, hogy valakit a halálvágy hajt- Mondom. -Ez ellen nem tehetünk semmit. Ha nem teljesítjük a kérését akkor megtalálja a módját, hogy teljesítsük.
Szemem lehunyom, de ez nem látszik, mert fejem le van hajtva.
-Vannak akik nem képesek újra erőre kapni miután valamilyen tragédia érte őket- Egészítem ki mondandóm.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:38

-Hmm.. Védekezett mikor elfogták vagy hagyta hogy elvigyék? Ha ez a momentum meglesz az két klánra szűkítheti a kört. Szóval jó lenne minden információ.
*Majd megfordulok és teljesen az ablakon bámulok kifelé.*


A hozzászólást Kronus Mabrem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Aug. 2010, 04:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:40

-Pontosan. - Helyeselek Lillynek.
-Nem tudom majd talán utána nézek. - Gondolkodok el kissé.- Szóval én megyek is és utána nézek.
-Sziasztok- Köszönök el majd elmegyek.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:46

-Szia- *Köszönök el Lillytől, majd hátradőlök az ágyon. Szemem csukva tartom. A bál már a végéhez közeledik a földszinten.
-Hamarosan lesz szabad szobalányunk, és kerítünk neked egy szobát- mondom, de szemem nem nyitom ki.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 04:52

-Rendben. Gondolom az itteni vérfarkasok azt se tudják mi az a klán szerintem de azért reménykedem. De mégis hogy tudnak így élni? Az emberek teljesen elnyomják őket. A rituáléikat alig gyakorolhatják.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 06:05

-Igazából nincsenek nagyon elnyomva- Mondom. -Szeretnénk megvalósítani a békés együttélést, ez még Nicholas álma volt. Vincent vitte tovább, és most nem lehet tudni, hogy ki lesz az örökös. Sajnos még nem jött létre a tökéletes együttélés, de mindenki megpróbálja a lehető legjobban odatenni magát.
Mondandóm befejeztével lassan felülök az ágyon. Ránézek egy pillanatra Mestorra, aztán felállok, és a gardróbhoz sétálok. Belépek, és elkezdek átöltözni. Leveszem a halványkék estélyit, és minden tartozékát. Hajam kifésülöm, majd felveszek egy rövid ujjú inget, és egy fekete combközépig érő szoknyát. Mellé egy olyan cipőt melynek egy kicsit magas a sarka. Nyakamba egy lila szalagot kötök, és kimegyek.
-Én elmegyek egy kicsit sétálni- Mondom Mestornak, és az ajtó felé veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 06:22

-Jöhetek én is? Úgy sincs más dolgom és úgyis csak holnap kezdtek szóval addig nem árt a gyakorlat.
*Majd utána a lány mellé léptem.*
-Nos akkor mehetünk
*Mondom Mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 06:25

-Ha szeretnél- Vonok vállat, és elindulok lefelé.
-Amúgy merre menjünk?- Kérdezem.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 06:30

-Van itt hely ahol találkozhatok a hozzánk hasonlókkal? Iskola köztér bármi. Csak kíváncsi vagyok hogy élnek itt ők és milyen viselkedést kellene hogy tanúsítsak?
*Majd kérlelően a lányra nézek*
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 06:35

-Nem igazán tudom- Mondom, és egy kicsit elgondolkozok. -Talán az iskolába, de oda ilyenkor nem lehet bejutni. De a városban szétszórva élnék vérfarkasok. Talán, ha egy forgalmas helyre mennénk...
Latolgatom azt, hogy hova is lenne érdemes menni.
-De az is lehet, hogy olyan helyre kellene menni, ahol te rendszeresen megfordulnál- Mondom.
-Te melyikre tippelsz?- Kérdezem.
Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 06:39

Én a környéket választanám legfőképp az erdőt. De ha nincsenek ott akkor jó hely a kikapcsolódásra távol a város zajától.Szóval menjünk oda szerintem.
*Majd én is elindulok lefelé.*


A hozzászólást Kronus Mabrem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Aug. 2010, 06:47-kor.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptyCsüt. 26 Aug. 2010, 06:43

Egy kicsit elgondolkozom.
-Nem is rossz ötlet- Mondom mosolyogva.
-Akkor az erdőbe megyünk- Mondom, és szinte táncos lépésekkel haladok az erdő felé.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 EmptySzomb. 18 Szept. 2010, 03:00

Megérkezem, és az ágyon fekvő kék estélyire pillantok. Nem akarom ezt felvenni. A gardróbból egy hófehér estélyiben lépek ki.
Az estélyi megint abroncsos szoknyával rendelkezik. Csupa fodor az alja. a felsője ujjatlan. Egy sóhajjal elindulok a bálterem felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge szobája   Lillian Lamperouge szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lillian Lamperouge szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lillin Lamperouge szobája
» Lillian Lamperouge
» Ganter Lamperouge
» Lillin Lamperouge
» Ganter Lamperouge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Avalon és környéke :: Külváros :: Lamperouge villa :: Szobák-
Ugrás: