Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lillin Lamperouge

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillin Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Lillin Lamperouge   Lillin Lamperouge EmptyCsüt. 19 Aug. 2010, 04:49

Lillin Lamperouge


Lillin Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_


Teljes név: Lillin Lamperouge
Nem:
Faj: Angyal
Kor: 16/19

Lillin Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Család:
Anya: Elizabeth Ashford
Apa: Vincent Lamperouge
Testvérek:
Bátyám: Lelouch Lamperouge (már évek óta nem láttam)
Ikertestvérem: Lillian Lamperouge

Lillin Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet:
Szemem lila színű. Hajam hosszú, szőke. Magasságommal nem tűnök ki a tömegből. Elég vékony, de mégis erős vagyok.
Általában az anya által készített ruhákat hordom. Mely legtöbbször egy póló és egy farmer. De otthon mindig fodros báli ruhákat kell viselnem bár ezt ha tehetem inkább nem teszem.

Jellem:
Nem szeretek a családomról beszélni. Elég forró fejű tudok lenni főleg ha felidegesítenek, de általában Lillian próbál visszatartani... de ettől függetlenül elég mosolygós vagyok és szeretek beszélgetni legyen a beszélgetőpartner angyal vagy éppen vámpír vagy akárki más. Azonban ha valaki már elsőre látásra sem szimpatikus avval nem igazán vagyok kedves bár egy bizonyos idő elteltével ez már változhat.

Különleges képesség:
Fajomnak képességei, azaz irányítani tudom a hat ősi elemet. Bárkit az irányításom alá vagyok képes vonni, de ezt nem annyira szeretem használni.
A gravitáció manipulálása, azaz kedvem szerint idézek elő vonzást és taszítást. Gondolati úton képes vagyok magamhoz vonzani, vagy eltaszítani bármit vagy bárkit. Így ellenfeleim szinte képtelenek hozzámérni.
Ikertestvérével képes vagyok megosztani az emlékeimet.

Lillin Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:
Egy havas napon születtem. A család második gyermeke lettem mivel 5 percek hamarabb születtem mint Lillian. Ikertestvérem és én sokat voltunk együtt. Ahogy cseperedtünk egyre többet tanultunk a bátyánktól. Lelouch három évvel idősebb nálunk. Lelouch nagyon sokat jelentett nekünk. Rengeteget játszottunk együtt. Szinte minden időnket együtt töltöttük.
Anya szeretett gyönyörűbbnél gyönyörűbb ruhákba öltöztetni minket. Én sohasem díjaztam ezt a szokását igazán és minden alkalommal amikor csak lehetet elkerültem ezeket a ruhákat, de nagyon örültem neki mikor Lelouch megdicsért minket. Azt mondta, hogy „nagyon jól áll rajtatok”. Mindig is nagyon jóban voltunk mi hárman. Mivel egyedül ő volt képes arra, hogy megkülönböztessen minket, és így legalább nem hasonlított mindig Lillianhez.

Mikor először sikerült előhívnom az erőmet úgy 7 éves lehettem. Szárnyaim hófehérek. Ez eddig még csak nálunk fordult elő a családban. (Nálam és Lillinnél.) Így több figyelmet kaptunk mindenkit érdekelt, hogy miért hófehérek a szárnyaink.

Az iskolában nem igazán figyeltem oda a tananyagra. Nem igazán érdekelt a tanulás, mert otthon tanultunk. De ettől függetlenül az eredményeim mindig is nagyon jók voltak. Szinte minden évben kitűnőre végeztem.

12 évesek voltunk mikor Lelouch eltűnt. Senki sem tudja, hogy hova lett. Néha jön egy-egy ismeretlen feladójú levél nekünk. Azok legtöbbször tőle vannak. Még velünk sem tudatja, hogy hol van. Nagyon hiányzik, de kitartok vagy legalábbis reménykedek benne, hogy valamikor végre ismét hazatér.

12 évesen kezdődött meg a kiképzésünk is. Meg kellett tanulnunk, hogyan irányítsuk a rejtett világot, és a családot. Mit ne mondjak nem volt a legkönnyebb. Apa elkezdte megtanítani nekünk, hogyan is használjuk a tőle örökölt képességünk. Én és Lillian nem voltunk túl jó diákok mindig ellógtuk az órákat, de azért annyi órán én már voltam, hogy tudjam irányítani rendesen az erőm. Sohasem szerettem másokat irányítani, de ettől függetlenül megtanultam, de azért végül is érdekelt a dolog nem úgy mint Lilliant...

Most 19 évesek vagyunk. A szüleink nem engedték meg, hogy saját lakásba költözzünk. Azt mondták, hogy: „A Lamperouge család következő vezetői vagytok. Nem lakhatok akárhol és vannak, akik nem szívesen látnának titeket a család élén”. Utáltam mikor ezt mondták, mert igazuk volt. Az erőmet maradéktalanul képes vagyok kihasználni. Még most is rengeteg időt töltök azokon a helyeken a villában, ahol régen a bátyámmal játszottunk. Nem adtam fel, azt sem, hogy megtaláljam Leloucht. Lilliannal még most is nagyon jóban vagyunk. És néha jót mulatunk azon, hogy nem tudnak minket megkülönböztetni.

Lillin Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Egyéb érdekességek:
Szárnyink hófehérek, mely még nem fordult elő a családban.
Nagyon jó vagyok a fegyverforgatásban is, melyet a kiképzésem alatt kellett elsajátítani. Vannak lőfegyvereim és pengéim is, de ezek közül csak egy tőrt hordok magamnál mégpedig azt amit Lelouchtól kaptam.
Az egyik legbecsesebb fegyverem egy gyönyörűen megmunkált tőr, melyet Lelouchtól kaptam. A tőr keresztvasán egy ametiszt kristály díszeleg. A keresztvas aranyozott, és a markolat a legjobb bőrrel van borítva. A pengéje a lehető legjobb minőségű fémből készült. Erős, és kimunkált. Élét szinte egyáltalán nem lehet kicsorbítani.



A hozzászólást Lillin Lamperouge összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Aug. 2010, 04:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillin Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge   Lillin Lamperouge EmptyPént. 20 Aug. 2010, 07:18


Üdvözlöm az ikergyermekek másik felét.

Nagyon jó előtörténet. Remélem, hogy élvezni fogod a játékot.

Az előtörténeted ELFOGADVA.
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
 
Lillin Lamperouge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lillin Lamperouge szobája
» Ganter Lamperouge
» Ganter Lamperouge
» Lillian Lamperouge
» Lillian Lamperouge szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Közösségi :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Angyal-
Ugrás: