Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ganter Lamperouge

Go down 
SzerzőÜzenet
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Ganter Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ganter Lamperouge   Ganter Lamperouge EmptyHétf. 02 Jan. 2012, 05:00

2.bejegyzés

- Januári játékmenet -

Miután eljöttünk az akadémiáról, apa egy feladathoz kérte Lillian segítségét. Drake és én a falu háztetőin ugrálva köröztünk, míg bele nem botlottunk egy tolvajba. Mivel a tolvaj nem számított arra, hogy üldözni fogjuk, sikerült utolérni, és elfogni. Drake elvitte a fiút kihallgatásra, míg én elmentem szétosztani az ellopott tekercseket. Meghagytam Drake számára azt, hogyha kellenék, az akadémia akadálypályáján leszek.

// folytat //
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Ganter Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ganter Lamperouge   Ganter Lamperouge EmptyCsüt. 29 Dec. 2011, 09:48

1.bejegyzés

- Decemberi játékmenet -

Ma reggel Lillianal beszélgettem egy kicsit a záróvizsgáról. Drake épp időben talált ránk. A záróvizsga, be kell vallanom, számomra kissé nehéz volt, mivel én leginkább a harci tudásomat csiszoltam. A határidő lejárta előtt egy órával fejeztem be a tesztfüzet írását. Kasuo sensei az írás alatt figyelte az egész osztályt. Abból tudta meg, hogy ki hogyan teljesített. Biztosan egy genjutsut használt. Végül Lillian és Drake is sikeresen tette le a záróvizsgát. Mindhárman elsőként kaptuk meg a fejpántunkat.

Ninja rang: Genin


A hozzászólást Ganter Lamperouge összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 02 Jan. 2012, 05:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Ganter Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Ganter Lamperouge   Ganter Lamperouge EmptyCsüt. 29 Dec. 2011, 09:46

Ganter Lamperouge naplója
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ganter Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ganter Lamperouge   Ganter Lamperouge Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ganter Lamperouge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ganter Lamperouge
» Lillian Lamperouge
» Lillin Lamperouge
» Lillian Lamperouge szobája
» Lillin Lamperouge szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Naplók-
Ugrás: