Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lillin Lamperouge szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptySzer. 18 Aug. 2010, 07:21

Lillin szobája szépen berendezett. A falak barackszínűek a sarkokban aranyozott díszítéssel.
A szobából egy gardrób nyílik, és egy fürdő.

Ebbe a szobába csak a család tagjai és Lillin szolgálója léphet be.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyPént. 20 Aug. 2010, 09:41

Kedvenc könyveim egyikét olvasgatom majd mikor már ezt is meguntam felállok a fotelből leteszem az asztalra a könyvet s odasétálok az ablakomhoz melyen kinézek.
~Gyönyörű látvány~gondolom ma már sokadjára mivel nagyon szeretem a kertet nézni az ablakból. Főleg mikor nyílnak a virágok s virágzanak a fák, ez szerintem nagyon szép tud lenni bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen kertmániás....
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyPént. 20 Aug. 2010, 09:44

Az ajtón kettőt kopogok. Nem várom meg a választ, csak benyitok.
-Szia- Köszöntöm ikremet. Odamegyek hozzá. -Mi jót csinálsz?- Kérdezem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyPént. 20 Aug. 2010, 09:49

A kopogásra kissé megijedek mivel túlságosan elmerültem gondolataimban, majd az ajtóra pillantok ahol épp húgocskám lép be.
-Szia- köszönök egy kis mosollyal majd ismét a kertet kezdem el figyelni, bár már sok milliószor láttam- várom a tavaszt- mondom kissé unott hangon, de mosolyogva.
-És minek köszönhetem látogatásod?
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyPént. 20 Aug. 2010, 09:52

-Gondoltam, hogy beszélgethetnénk- Mondom, majd odaállok nővérem mellé. -És ha volna kedved akkor talán elmehetnénk valahova.
Nem nézek ikremre. szemem a kertet pásztázza. Talán tényleg jó lenne, ha most minden virágba borulna. Szeretem a színeket.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyPént. 20 Aug. 2010, 09:56

-Na igen beszélgetés találkoztam ma apával, miután sikeresen ismét azt hitte, hogy te vagyok így szólt, hogy holnap nem lesz neked gyakorlati órád- mondom kissé elgondolkozva s Lillianre pillantok mikor odaáll mellém majd ismét a kertet figyelem.
-Tőlem elmehetünk, mit szólnál mondjuk az erődhöz vagy esetleg a városba szeretnél menni- érdeklődők, mivel jelen pillanatban nekem nincs sok ötletem arra, hogy hova menjünk, de se baj általában Lillynek van.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyPént. 20 Aug. 2010, 10:00

-Menjünk az erdőbe- Mondom, és megragadom Lilly kezét. Az ajtó felé kezdem húzni. -Szeretnélek meglepni valamivel- Mondom, és elengedem a kezét amint már magától jön velem.
~Jó hogy nem lesz holnap órám~ Gondolom.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyVas. 22 Aug. 2010, 07:26

-Csak azt nem mondta, hogy nekem sem lesz órám- sóhajtok lemondóan. Persze Lillianek elmaradhat egy-két órája mert őt nem érdekli a dolog és mindig ellógja az órákat, de nekem aki majdnem mindig ott van annak mennie kell...
-Akkor az erődbe- mondom egy nagyon kis mosollyal majd követem Lilliant de azért nem túl gyorsan- és mivel is szeretnél meglepni?
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptyVas. 22 Aug. 2010, 07:38

-Majd meglátod, ha ott vagyunk- Mondom, és egyenesen az erdőbe veszem az irányt.
-Nagyon tetszeni fog- Mondom.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája EmptySzomb. 18 Szept. 2010, 02:49

Mikor belépek szobámba már ott van egy kék estélyi amelyhez hasonló valószínűleg Lillian ágyán is ott van azonban nem azt veszem fel hanem a gardróbba megyek ahol megkeressem az egyik kedvenc vörös estélyim amelyet fel is veszek egy magassarkúval, majd megigazítom hajam is s elindulok a bálterembe egy sóhaj után.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lillin Lamperouge szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillin Lamperouge szobája   Lillin Lamperouge szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lillin Lamperouge szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lillin Lamperouge
» Lillian Lamperouge szobája
» Ganter Lamperouge
» Lillian Lamperouge
» Ganter Lamperouge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Avalon és környéke :: Külváros :: Lamperouge villa :: Szobák-
Ugrás: