Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lillian Lamperouge

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Lillian Lamperouge   Lillian Lamperouge EmptyKedd 10 Aug. 2010, 22:51

LILLIAN LAMPEROUGE


Lillian Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_


Teljes név: Lillian Lamperouge

Nem:

Faj:Angyal

Kor:16/19

Lillian Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Család:
Anya:Elizabeth Ashford
Apa:Vincent Lamperouge
Testvérek: Bátyja Lelouch Lamperouge (már évek óta nem látta)
Ikertestvére: Lillin Lamperouge

Lillian Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet:
Szeme lila színű. Haja hosszú, szőke. Magasságával nem tűnik ki a tömegből. Elég vékony, de mégis erős.
Általában az anyja által készített ruhákat hordja. Mely legtöbbször egy ing és egy farmer. De otthon mindig fodros báli ruhákat kell viselnie.

Jellem:
Nem igazán szeret a családjáról beszélni. Visszahúzódó, legtöbbször csak akkor beszél, ha kérdezik. De néha van, amikor csak úgy árad belőle az információ.

Különleges képesség:
Fajának képességei, azaz irányítja a hat ősi elemet. Bárkit az irányítása alá képes vonni, bár ezt nem igazán tudja uralni, így nem is használja, csak a legvégső esetben.
A gravitáció manipulálása, azaz kedve szerint idéz elő vonzást és taszítást. Gondolati úton képes magához vonzani, vagy eltaszítani magától bármit. Így ellenfelei szinte képtelenek hozzáérni
Ikertestvérével képes megosztani az emlékeit.

Lillian Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:
Egy havas napon születtem. A család harmadik gyermeke lettem. Ikertestvérem és én sokat voltunk együtt. Ahogy cseperedtünk egyre többet tanultunk a bátyánktól. Lelouch három évvel idősebb nálunk. Lelouch nagyon sokat jelentett nekünk. Rengeteget játszottunk együtt. Szinte minden időnket együtt töltöttük.
Anya szeretett gyönyörűbbnél gyönyörűbb ruhákba öltöztetni minket. Én sohasem díjaztam ezt a szokását igazán, de nagyon örültem neki mikor Lelouch megdicsért minket. Azt mondta, hogy „nagyon jól áll rajtatok”. Mindig is nagyon jóban voltunk mi hárman. Mivel egyedül ő volt képes arra, hogy megkülönböztessen minket, és így legalább nem hasonlított mindig Lillinhez.

Mikor először sikerült előhívnom az erőmet úgy 7 éves lehettem. Szárnyaim hófehérek. Ez eddig még csak nálunk fordult elő a családban. (Nálam és Lillinnél.) Így több figyelmet kaptunk. Mindenkit érdekelt, hogy miért hófehérek a szárnyaink.

Az iskolában csak a normál tananyagra figyeltem oda. A többi tantárgy nem igazán érdekelt, mert azt otthon tanultunk. Az eredményeim mindig is nagyon jók voltak. Szinte minden évben kitűnőre végeztem.

12 évesek voltunk mikor Lelouch eltűnt. Senki sem tudja, hogy hova lett. Néha jön egy-egy ismeretlen feladójú levél nekünk. Azok legtöbbször tőle vannak. Még velünk sem tudatja, hogy hol van. Nagyon hiányzik, de kitartok.

12 évesen kezdődött meg a kiképzésünk is. Meg kellett tanulnunk, hogyan irányítsuk a rejtett világot, és a családot. Mit ne mondjak nem volt a legkönnyebb. Apa elkezdte megtanítani nekünk, hogyan is használjuk a tőle örökölt képességünk. Nem éppen voltam a legjobb diák. A legtöbbször ellógtam az óráit. Sohasem szerettem másokat irányítani. Mindig is jobban szerettem a háttérben lenni. Persze Lilin nem volt ilyen. Őt sokkal jobban érdekelte ez, mint engem.

Most 19 évesek vagyunk. A szüleink nem engedték meg, hogy saját lakásba költözzünk. Azt mondták, hogy: „A Lamperouge család következő vezetői vagytok. Nem lakhatok akárhol és vannak, akik nem szívesen látnának titeket a család élén”. Utáltam mikor ezt mondták, mert igazuk volt. Az erőmet maradéktalanul képes vagyok kihasználni. Még most is rengeteg időt töltök azokon a helyeken a villában, ahol régen a bátyámmal játszottunk. Nem adtam fel, azt sem, hogy megtaláljam Leloucht. Lillinnel még most is nagyon jóban vagyunk. És néha jót mulatunk azon, hogy nem tudnak minket megkülönböztetni.

Lillian Lamperouge 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Egyéb érdekességek:
Szárnyink hófehérek, mely még nem fordult elő a családban.
Nagyon jó vagyok a fegyverforgatásban is, melyet a kiképzésem alatt kellett elsajátítani. Vannak lőfegyvereim és pengéim is, melyeket nagy becsben tartok.
Az egyik legbecsesebb fegyverem egy gyönyörűen megmunkált tőr, melyet Lelouchtól kaptam. A tőr keresztvasán egy mélykék kristály díszeleg. A keresztvas aranyozott, és a markolat a legjobb bőrrel van borítva. A pengéje a lehető legjobb minőségű fémből készült. Erős, és kimunkált. Élét szinte egyáltalán nem lehet kicsorbítani.



A hozzászólást Lillian Lamperouge összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 18 Aug. 2010, 18:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Lillian Lamperouge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillian Lamperouge   Lillian Lamperouge EmptyKedd 10 Aug. 2010, 22:53

Elfogadva.
Jó előtörténet. Smile
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
 
Lillian Lamperouge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lillian Lamperouge szobája
» Lillin Lamperouge
» Ganter Lamperouge
» Ganter Lamperouge
» Lillin Lamperouge szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Közösségi :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Angyal-
Ugrás: