Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cornelius Crusade

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cornelius Crusader

Cornelius Crusader


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2010. Aug. 13.

Cornelius Crusade Empty
TémanyitásTárgy: Cornelius Crusade   Cornelius Crusade EmptyHétf. 13 Szept. 2010, 07:36

CORNELIUS CRUSADE


Cornelius Crusade 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_


Teljes név: Cornelius Crusade
Nem:Férfi
Faj:Vámpír
Kor:18/300

Cornelius Crusade 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Család:
Anya:Melissa Marton
Apa:Kevin Crusade
Testvérek:nincs

Cornelius Crusade 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet: Nem túl sovány, de nem is kövér. Épp a kettő között, mondhatnánk, pont tökéletes a testalkata. Haja, kicsit hosszúkás. Hajszíne vöröses barnás árnyalatú. Szeme, mindig hangulatát tükrözi. Felsőteste, kidolgozott, persze, ez felső alatt nem látható. Magassága eléri a 185 cm-t.

Jellem: Általában kifejezéstelen arccal szemléli a világot, és nyugalma, békessége csupán a látszat. Vasakarattal tartja kordában az indulatait.. Rendíthetetlen, amit elhatároz, azt meg is valósítja. Könnyen megkedvel akárkit, teljesen mindegy, hogy ember, vagy vérfarkas az illető. Néha viszont, amikor kihozzák a sodrából, eluralkodik rajta a düh, de még tombolás közben is képes ésszerűen gondolkodni. Szigorúan betartja a szabályokat.

Különleges képesség:Uralja, a négy ősi elemet. Ezen felül, a családnak két különleges képessége is van. Egyik, az időfagyasztás. Ami annyit jelent, ha akarja, bármikor képes megállítani az időt, és elsétálni, bármerre. Legyen csata, beszélgetés, vagy csak unja magát, és kissé szórakozni akar. Másik képessége, a térgörbített penge. Annyiból áll az egész, hogy koncentrál és egy feketés szürkés körpenge jelenik meg nála. Mindent átvág, nincs olyan dolog, amit ne tudna kettéfűrészelni. Ha akarja vissza is tudja hívni. A méretét szabályozni tudja. Ha akarja pajzsnak is hagynálhatja

Cornelius Crusade 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:Egy zuhogó esős őszi napon születtem. Nem csodálom, hogy eleredt az eső, hisz pont a születésnapomon dőlt össze, édesapám, egyik vállalatának székhelye. Kissé szomorú nap lett, de ahoz képest, mindig boldogan ünnepeltük.

1 évesen, már sok mindent tudtam. Édesapám, jobb kezének, volt egy lánya. Velem egy idős volt. Szerettem vele játszani. Általában, mindig együtt voltunk, hisz, ha dolgoztak az ősök, akkor minket gyerekeket egyhelyre tettem, hogy a feleségek is tudjanak együtt lenni, és kissé fecsegni. Édesanyám, csodálatos asszony volt. Hosszú, barnás vöröses loknis haja, háta közepéig ért, szemei mindig mélykéken csillogtak rám. Szerettem, vele lenni, hisz sokat foglalkozott velem. Kedves és szelíd teremtés volt. Sose veszekedett, ha dühös is lett, megivott egy csésze teát, és már is lenyugodott. Ez volt az egyetlen rossz tulajdonsága. Mindig nyugtató teákat ivott. Ellentétben apámmal. Apám, magas és izmos volt. Persze, nem ilyen csupa izomagy!!! Haja, barna volt, és szemei, zöldesek. Ha velünk volt, mindig nyugodt volt, és hangja is kellemesebb volt. A tárgyalásain persze, kimért, hideg és akaratos volt. Célját, mindig elérte. És ezt a tulajdonságát, én is örököltem.

3 éves lehettem, amikor apámék közölték velem, hogy soha többé nem láthatom a lányt. Kérdésemre, csak annyit mondtak, hogy elköltöztek. Nem nagyon értettem még akkor, hogy ez mit jelent, így mindig vártam, hogy jöjjön. Nem jött. Pedig annyira akartam, hogy jöjjön. A szüleim mindent megtettek, hogy elvonják a figyelmem, de nem sikerült nekik.

Gyorsan elrepült, az a 17 évecske. Már jócskán a 20. életévem tapostam, amikor úgy döntöttem, eljövök otthonról. Ennek eleget is tettem. Már mindent tudtam. Tudtam, hogy vámpír vagyok, tudtam mik a képességeim, és tudtam, hogyan kell használni őket. Elhatároztam, hogy megkeresem, Jane-t. A szüleim, úgy tudták, már nem emlékszek rá, de ez nem így volt.

20 év múlva, üres kézzel tértem vissza a családi házhoz. Nem találtam meg Jane-t. Illetve. . . Amikor beléptem a kastélyunkba megláttam az összes alkalmazottunkat, és Láttam, édesanyámat holtan összeesve a lépcsőn. Nem kell mondanom, nem kis sokkot okozott. Felrohantam apámhoz, de elkéstem. Az ajtón belépve Jane-t láttam, amint lemészárolja az apám. Nem tudtam megszólalni. A nő, akit annyi ideje kerestem, megöregedett, és megölte a családom. Amikor hozzá tudtam volna szólni, keservesen kezdett el sírni, majd megölte magát. Nem tudtam mit tenni. Felgyújtottam a kastélyt, és eljöttem. Eltemettem mindenkit. Nem csak a testüket, hanem az emlékeiket is. Ismét járni kezdtem, a világot. Most élem a 300. évemet.

Cornelius Crusade 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Egyéb érdekességek:Egy tetoválása van bal lapockáján, ami egy főnixet ábrázól. A családi címer, amit mindenkinek felkell varratnia.
Cornelius Crusade Phoenix_Tattoo_Design_by_TheMajesticCarnival
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Cornelius Crusade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelius Crusade   Cornelius Crusade EmptyHétf. 13 Szept. 2010, 07:47

Üdvözöllek az oldalon!

Az előtörténeted igényes, és részletes. Látszik, hogy dolgoztál vele...

Remélem sok örömödet leled majd a játékban.

Az előtörténeted ELFOGADVA.


Admin
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
 
Cornelius Crusade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Crusade rezidencia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Közösségi :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: