Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Milly Ashford

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Milly Ashford

Milly Ashford


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. Aug. 31.

Milly Ashford Empty
TémanyitásTárgy: Milly Ashford   Milly Ashford EmptyKedd 31 Aug. 2010, 05:22

MILLY ASHFORD



Milly Ashford 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_


Teljes név: Milly Ashford
Nem:
Faj:Neko
Kor:18

Milly Ashford 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Család:Elhunytak
Anya: Zoe Quelch
Apa:Eliot Ashford
Testvérek: Nincsenek

Milly Ashford 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet:
Haja rózsaszín, rövid és tépettre vágott. Szemei éjfeketék, melyekben szinte minden férfi elveszik. Testalkata átlagos, magasságával sem tűnik ki. Nyakában mindig egy csengőt hord fekete szalagon. Ettől képtelen megválni. Fülei és farka fekete.

Jellem:
Nem éppen az a „jó kislány” típus. Szereti megszegni a szabályokat, de ez nincs mindig így. Szülei egyke gyermekeként elkényeztették, és így nem igazán viseli el, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja. Néha felszínre kerül másik éne is, aki szereti a vért, és kínozni az „embereket”. Ezt az énjét legtöbbször a harcban veszi elő.

Különleges képesség:
Uralja a négy ősi elemet. Ezen, felül képes még bármilyen távolságból sebeket okozni valakinek. Vágásszerű apró sebeket hoz létre a bőrön, melyek mélységét képes szabályozni. Így képes bármilyen sebet létrehozni, a halálos szúrástól az apró karcolásig.

Milly Ashford 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:
Egy hideg tavaszi napon születtem. Anyám, és apám is neko volt. Én is kezdetektől fogva tudtam, hogy neko vagyok. Egyetlen gyermek voltam, így mindent megkaptam. A családomnak elég nagy vagyona volt. Egy kastélyban éltünk a hegyekben. Az Avalont körülvevő hegyek az otthonom.

Mindent tudok a gyógynövényekről. Anya szívesen tanított az ilyenekért. Tökéletesen ismerem a gyógynövényeket, és a mérgeket is.

Nagyon jó volt a szüleimmel. Sokat voltam velük, és sokat tanultam tőluk. Apám szigorú ember volt, Anyám viszont kedves és megértő. Sokszor jöttek hozzánk más családok vendégségbe. A legtöbbeknek volt gyereke. Velük sokat játszottam. Volt egy család, akik rendszeresen eljöttek. A fiuk nagyon jó barátom lett. Sokat játszottunk együtt. Ahogy cseperedtünk egyre jobban összemelegedtünk. Nem tudom biztosan megmondani. Lehet, hogy beleszerettem. De ez nem volt kölcsönös.

15 éves voltam, amikor megtörtént a tragédia. A fiú, akit szerettem megölte a szüleim a szemem láttára. Élvezettel tette mindezt, és én nem értettem akkor, hogy mi a célja ezzel. Egy hetet töltöttünk együtt. Megkötözött, és nem hagyott esélyt a menekülésre. Azt hajtogatta, hogy azért ölte meg a szüleim, hogy csak az övé legyek. Egy hét elteltével egy házaspár érkezett hozzánk látogatóba. Felfedezték a szüleim holttestét, és elfogták a gyilkost. Én pedig újra szabad lehettem. A fiút elvitték valahova, és azóta nem láttam.

Azóta az enyém a család vagyonának egésze. Bármit megkaphatok. Elhagytam a villát, és vettem egy házat a városban. Jelenleg is ott élek. A kastély most kiállítótér. Nem igazán szeretek oda visszajárni. Utálom azt a helyet, mert a szüleim halálára emlékeztet. Jelenleg semmivel sem foglalkozom. Szabad bejárásom van a Lamperouge villába, mint az Ashford család örököse. Lillin és Lillian is ismer. Nem igazán szoktam velük beszélgetni. Jobban szeretek a városbeliekkel beszélgetni.

Milly Ashford 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Egyéb érdekességek:
A csengő melyet a nyakában hord, attól van, aki megölte a szüleit. Szerette őt, és képtelen megválni a csengőtől. Még úgy is, hogy ez mindig eszébe juttatja a szülei halálának éjjelét.



Vissza az elejére Go down
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Milly Ashford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milly Ashford   Milly Ashford EmptyKedd 31 Aug. 2010, 05:30

Üdv az oldalon remélem élvezni fogod az itt eltöltött időt.
Az előtörténeted jó lett de majd az adminnak is el kell fogadnia
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Milly Ashford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milly Ashford   Milly Ashford EmptyKedd 31 Aug. 2010, 05:44

Örvendek!

Gratulálok a szépen megírt előtörténethez. Nem is igazán tudom leírni, hogy milyen volt.

Egy szó mint száz, remélem, hogy jól fogod magad érezni itt nálunk és jó játékot kívánok.


Admin
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Milly Ashford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milly Ashford   Milly Ashford Empty

Vissza az elejére Go down
 
Milly Ashford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milly Ashford háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Közösségi :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Neko-
Ugrás: