Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Miranda Skyfire

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Miranda Skyfire

Miranda Skyfire


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Aug. 22.

Miranda Skyfire Empty
TémanyitásTárgy: Miranda Skyfire   Miranda Skyfire EmptyHétf. 04 Okt. 2010, 02:35

Miranda Skyfire



Miranda Skyfire 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_


Teljes név: Miranda Skyfire
Nem:
Faj: Boszorkány
Kor: 13-14

Miranda Skyfire 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Család: Élnek
Anya: Cheryl Moon
Apa: Jack Skyfire
Testvérek: Anabelle Skyfire, Christopher Skyfire

Miranda Skyfire 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet: Hosszú, vállig érő szőkés-barnás haj, lila szem és halvány selymes fehér bőr. Kb.: 160 cm magas, karcsú leányzó. Arca aranyos, kedves melegséget hoz mindenki szívébe.

Jellem: Kedves, félénk ámbár makacs leányzó. Gyávaságát elveszti ha egy barátja bajban van. Kis ártatlan mosolyával mindenkinek a szívébe tud férkőzni, és ezt ki is szokta érdemelni. Gyakran kételkedik magában, de könnyen helybelehet hozni.

Különleges képesség: Képes irányítani az energiát. Ezzel védőfalat emelni, esetleg levitálni és másokat fellökni. (Az energiát képes láthatatlanná és láthatóvá tenni.)

Miranda Skyfire 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:

A kezdetek:
Születésem napján összegyűlt a rokonság. Nem volt valami nagy rokonság, de azért nekem fontosak voltak. Anyám szülei boszorkányok voltak, míg apám szülei halandók. Ezen kívül volt még egy bátyám, akinek szintén nem volt varázsereje. Az egész családban csak nekem jelentkeztek meg azok a jelek, hogy boszorkány vagyok. Mivel a szüleim nagyon féltettek minket úgy döntöttek, hogy nem mondják el nekünk mik is vagyunk valójában. Én mágiamentesen nőttem fel, sohasem tudtam meg igazán ki is vagyok.

Beiskoláztatás:
Mivel „nem” voltam boszorkány így beírattak egy átlagos iskolába. Jó tanuló voltam, és sok barátot is szereztem a kedvességemmel, és a jószívűségemmel. Mikor elkezdtem az iskolát, a szüleim úgy döntöttek akarnak még egy gyereket. Én és a bátyám nagyon vártuk a kis csöppséget. Aki mint kiderült, lány lett.

Az élet megváltozik:
Sok év telt el azóta, hogy megszületett a kis húgom. Én már 13 éves voltam, a bátyám 15, a húgi pedig 7. Hamarosan már el kellett kezdeni gondolkozni, hogy hova megyek tanulni. Egy szép napon kimentem a parkba sétálni. Ott egy lánnyal találkoztam, aki nagyon kedvesnek bizonyult. Össze is barátkoztam vele. Más nap elmentem hozzá, és beszélgettünk. Feltett egy kérdést, hogy bízhat e bennem, és én igent válaszoltam. Az egyik percről a másikba hirtelen egy macskává változott át. Én szóhoz sem tudtam jutni. Mikor visszaváltozott, én felálltam és kifutottam a házból. Otthon senkinek se mondtam el mit láttam, hisz gondoltam úgysem hinnének nekem. Pár nappal később visszamentem a barátnőmhöz majd hosszú beszélgetés után megbékéltem vele, hogy a legjobb barátom egy Neko. Elmesélt mindent a mágus akadémiáról és, hogy ő is oda jár. Én mindenre csak egy biccenéssel válaszoltam. Ekkor még nem is sejtettem ,hogy én is olyasmi vagyok mint ő…


Miranda Skyfire 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Egyéb érdekességek: Miranda csak később jön rá arra, hogy boszorkány.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Miranda Skyfire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miranda Skyfire   Miranda Skyfire EmptySzer. 03 Nov. 2010, 03:29

Üdv Miranda!

Egy átlagos életet írtál le, és ilyet csak néha lehet olvasni. Egyszóval Elfogadva.
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
 
Miranda Skyfire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Közösségi :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Boszorkány/Varázsló-
Ugrás: