Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Armand Salonen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Armand Salonen Empty
TémanyitásTárgy: Armand Salonen   Armand Salonen EmptyVas. 19 Szept. 2010, 02:10

Armand Salonen


Armand Salonen 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_


Teljes név: Armand Salonen - Sas
Nem:Férfi
Faj:Ember
Kor:24

Armand Salonen 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Család:Egyikük él
Anya:Armand Mandil
Apa:Armand Salonen
Testvérek:nincsenek

Armand Salonen 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet:Hosszú szürke hajam van. Olyan közép magas vagyok. A szemszínem pedig fekete. Legtöbbször bőrpáncélt hordok de nem vetem meg a hétköznapi ruhákat sem.

Jellem:Eléggé komolyan veszem a küldetéseket és a harcokat. Minden rábízott feladatot megpróbálok elvégezni és mindent pontosan megteszek amit a kérésekben foglalnak.


Armand Salonen 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:A nevem Armand Salonen, de a vadász társaim csak Sasnak szólítanak. Igazi összeszokott csapat. Emlékszem, Róka adta nekem a Sas nevet. Sohasem zavart igazán. Sőt, büszke voltam rá, mert ettől még inkább azt éreztem, hogy közéjük tartozom. Bár ezt nem volt könnyű kivívni. Csak hosszú hónapok után fedték fel előttem igazi kilétüket. Még Avalonban találkoztam velük, mikor egy veszélyes küldetéshez kerestek lövészt. A mai napig is úgy gondolom, hogy csak is azért vettek be a csapatba, mert elengedhetetlenül szükségük volt egy íjászra a feladat elvégzéséhez, de nem utolsó sorban, a származásom is sokat nyomot a latba. A csapat vezetőjéről már a megismerkedésünkkor tudtam, hogy a barátaimnak tudhatom. Igazi tanult, mindentudó vezető egyéniség, akinek szavára a csapat összes tagja ad, és bízik benne, így én is. Még a csapat gyógyítója, a fiatal szőke lány is. Igazán bolondos és szeszélyes személyiség, aki életfelfogásával és vidám természetével apámat, az egykori kalandozó juttatja eszembe. Ez néha felvidít, máskor szomorú emlékeket ébreszt bennem. Róka és Farkas. Két csendes, magának való figura. Nem sokat társalognak, nem csak velem, de még egymással se. Mégis úgy érzem egy láthatatlan, de erős szál köti őket össze, valószínűleg közös képzésüknek köszönhetően. Bár Róka a Hat Város egyikében született, Farkassal együtt kiképzést a hazámban kaptak, melyet vérrel és verítékkel szolgáltak. Már csak ezért is, de főleg az együtt eltöltött kalandok miatt is nyugodt szívvel adnám életemet értük. Úgy érzem, a csapat teljes jogú tagjává fogadott, ami nekem nagyon sokat jelent. Végre igazán azt érezhetem, hogy tartozom valahová, mert ez nem volt mindig így.Gyerekoromban először a természetet ismertem meg. Aztán kiismertem a kardforgatás művészetét,íjászatot és a mágiát. A testemet minden nap edzettem karddal, a tudásomat könyvekkel, de azt hiszem az igazi fejlődést az öreg fáknak és friss patakoknak köszönhetem. Az erdőben a fejem mindig tiszta volt, és átjárt a több száz, vagy akár ezer éves fák ereje. A természet mindenfelől nyugalmat és erőt sugárzott felém, és én igyekeztem felérni ehhez az erőhöz. A gyermekkorom boldogságban telt, de ifjúként másra vágytam már. Távoli tájakat akartam látni, más kultúrákkal ismerkedni, kalandra, és igen: veszélyre vágytam. Bár nem szívesen hagytam el szülőfalumat, mégis elindultam, és utam keletnek vezetett. Azt kaptam amit akartam: olyan dolgokat láttam amiket azelőtt még nem, olyan embereket ismertem meg akikhez még csak hasonlóval sem találkoztam azelőtt. A pusztában, a hegyen, a tengeren – sok helyen jártam, és sok mindent megtanultam – és végül elérkeztem Avalonba.Itt hosszabb ideig időztem amíg talán a szerencse vagy csak a véletlen művének hála rám találtak a vadászok és a tagjukká lettem az íjász tudásomnak hála.Csodálattal hallgattam tanításuk és mindig készen álltam a próbáikra.És most itt vagyok, egy Új Avaloni fogadóban, és lezárom ezen irat utolsó sorait. Úgy érzem kutatásom véget ért, egy méltó célt keresek életemnek, és úgy élek majd, hogy emlékezzenek rám.


Armand Salonen 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Egyéb érdekességek:A III-as vadász. Profi mesterlövész íjjal és számszeríjjal. És jeleskedik a kardforgatásban is. Képes vagyok uralni a szelet.:Akár zárt szemmel is képes vagyok lelőni egy ellenfelet vagy sötétben is. Nagyon éles a látásom de a zárt szemes lövéseknél nem arra támaszkodom.


A hozzászólást Armand Salonen összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Szept. 2010, 03:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Armand Salonen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand Salonen   Armand Salonen EmptyVas. 19 Szept. 2010, 07:44

Üdvözöllek az oldalon!

Az előtörténeted szépen megírt. Jól megfogalmaztad.
Az előtörténeted ELFOGADVA.

Remélem jól fogod érezni magad az oldalon.


Admin
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Armand Salonen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand Salonen   Armand Salonen EmptyVas. 19 Szept. 2010, 07:49

hát köszönöm a dícsérő szavakat és remélem én is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Armand Salonen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand Salonen   Armand Salonen Empty

Vissza az elejére Go down
 
Armand Salonen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Közösségi :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Ember-
Ugrás: