Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kronus Mabrem

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kronus Mabrem

Kronus Mabrem


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Aug. 22.

Kronus Mabrem Empty
TémanyitásTárgy: Kronus Mabrem   Kronus Mabrem EmptyHétf. 23 Aug. 2010, 19:37

KRONUS MABREM



Kronus Mabrem 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_


Teljes név: Kronus Mabrem
Ragadvány név: Mestor
Nem: Férfi
Faj:Vérkarkas
Kor: 26
Jelmondat: Az élet egy szüntelen harc. Nem szól másról, mint hogy ölsz, vagy megölnek. Gyere hát! Élvezzük ki az életünket!
Klán: Vérbosszú.

Kronus Mabrem 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Család: Elhunytak
Anya: Maren Marbem
Apa: Ian Marbem
Testvérek: Záron Marbem

Kronus Mabrem 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet:
A szemem az átváltozást követően vörössé vált.A magasságom körülbelül 190cm. A testi erőmhöz képest nincs túlságosan zömök testem. Szinte mindig azt a köpenyt hordom amit a klánomtól kaptam aminek hátát a jele díszíti. Legtöbbször a város határán az igazi formámban gyakorlom azt, amit a klántól megtanultam.

Jellem:
Nem tartok magam előtt nagyobb értékrendet , mint más emberek. Engem csak a klánom és a személyes célom érdekel. Rendkívül agresszív és önzővé váltam a klánnal eltöltött évek alatt. Mindaz az agresszivitás, amit tanultam mindössze a magam megvédésére kell De legtöbbször kedves és meghúzódó vagyok de könnyen elveszítem az önuralmam. Tudatosan keresem a harcot , a veszélyt és a vérontást hogy tudásom tovább gyarapítsam A a klánban töltött idő után a pusztítás vált a lételememmé mint ahogy mindenkinek a klánban. Dicsőségként viselem el az összes sebhelyet, ami megmaradt a testemen. Eléggé ritka dolog az egy vérfarkason. Minden rémtörténet, ami a vérfarkasokról elterjedt, minden téveszme, minden kijelentés, hogy ezek egy eszetlen fenevadak, az a klánok tettei miatt van. Minket legtöbbször halandó csak harc közben láthat, vagy épp a halála utolsó pillanataiban.

Különleges képesség:
A rendkívüli agresszivitás plusz erőt, szívósságot és gyorsaságot adott nekem. Egy átlagos vérfarkasnál gyorsabbak, erősebbek de nem eget rengető a különbség. A fájdalmat viszont feltűnően jól tűrik. A klántársaim és én is.
Kitűnően értek a harchoz. Mindenféle harcmodort, legyen az közelharc vagy kézitusa, könnyedén elsajátíthatok, akár harc közben is.
Harc közben képes vagyok érzékelni az ellenfelük fegyverzetét, páncélzatát és magát a testüket is. Így, ha egy kezdő vagy egy figyelmetlen harcossal állok szemben, nagyon gyorsan rájövök a gyenge pontjára.
Mint a fajtám minden tagja én is képes vagyok a gyors regenerációra.

Kronus Mabrem 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:
Shulurban születtem. Apám (Ian) egy kisbirtokos volt, anyám (Maren) egy kereskedő lánya. Apánk már korán észrevette hogy örököltük a képességeit és a nyomdokaiba léphetünk mert se a testvérem (Záron) se én sem a testvérem sem tudta különösképp mi is lehet ez az adottság, és az igazat megvallva anyánk is akarta hogy a nyomdokaiba lépjünk, mint az apánk, így 7 éves korunkban egyre többet vitt minket az erdőbe edzeni és több mozdulatot is tanított.
14 éves voltam mikor apám a testvérem nélkül kivitt a közeli erdőben és otthagyott majd ennyit Mondott majd mond el az öcsédnek milyen volt. Az erdő nagyon kemény hely volt,éjszaka de az igazi része csak akkor kezdődött mikor valami felébredt bennem, és megkezdődött az a bizonyos nyomdokba lépés. Már az első órában egy olyan érzés tört bennem felszínre mintha a belső énem bezárták volna és megpróbálna kitörni abból ahová zárták.Körülbelül 2 óráig bírtam visszatartani ezt az érzést majd teljesen átengedtem magam neki és akkor valami olyan történt amit a mai napig sem felejtek el.A hajam megnőtt és a testemet szőr borította mire észbe kaptam és borotvaéles karmaim nőttek. Így megértettem mi volt az a nyomdokba lépés. Siettem haza apámhoz az erdőből hogy megmutassam neki mi történt velem.De mikor visszaértem a házunkat Lángok borították. Nem tudtam abban a pillanatban másra gondolni csak hogy életben maradtak e? Miután a lángok kialudtak megtaláltam a romok alatt a testvéremet végbefagyva és apámat ahogy hasonlóan néz ki mint én.Egy mély vágás volt a mellében. Miután eltemettem őket közel az erdőhöz megfogadtam hogy bosszút állok azon aki megölte a családom.Először is információkra volt szükségem mi is történt.3 év után találkoztam néhány olyan emberrel mint én akik befogadtak magukhoz valami klánféleségbe amit vérbosszúnak hívtak és itt képeztek újabb 3 évig és képeztek arra amit ők tudnak.Megtanítottak hogyan használjam a föld erejét a támadásaim közben.
A 3 évi bolyongás után a világban csak annyi információt tudtam szerezni Lamperouge család biztos tudja mivel ők mindent tudnak ami a városban és a környékén történik.Így keveredtem el Alvalon városba. Itt már nehezebb volt támpontokat találni mint a határ menti falvakban. Veszélyekben jóval több várt mint a határ mellett.
Megérkezésem után elhatároztam hogy megnézem magamnak ezt a Lamperouge családot.De hamar beláttam hogy nem találkozhatok velük csak ily egyszerűen. Ezért már a várost járom hogy megtaláljam azt aki elvezethet engem a családhoz.És megtaláljam családom gyilkosát vagy gyilkosait és bosszút alhassak rajtuk.

Kronus Mabrem 1153429029_www.kepfeltoltes.hu_

Egyéb érdekességek:
Haja teljesen éjfekete ami könnyebé teszi az éjszakai vadászatot. A klántól távozásom után egy kisebb szobrocskát kaptam amin egy farkas volt aminek segítségével képes voltam megtanulni az úgynevezett lobo formát amikor teljesen farkassá válhatok és nem az a farkasember kinéztem lesz. Apám pedig zongorázni tanított de csak pár dalt tudok eljátszani.




A hozzászólást Kronus Mabrem összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Aug. 2010, 10:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Kronus Mabrem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kronus Mabrem   Kronus Mabrem EmptyHétf. 23 Aug. 2010, 20:07

Üdvözöllek!

Nagyon köszönöm, hogy te is csatlakozol hozzánk.
Az előtörténeted kidolgozott, és szépen megfogalmazott.

-ELFOGADVA-

Admin
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
 
Kronus Mabrem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Közösségi :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Vérfarkas-
Ugrás: