Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vásár

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Vásár   Vásár EmptySzer. 11 Aug. 2010, 21:48



A főtéren mindig áll a vásár. Sok kézműves terméket lehet itt találni.

Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyHétf. 11 Okt. 2010, 02:26

~Vajon hol lehet ez a lány... Időben meg kell találnom hogy tudja mikor lesz a bál és ne okozzak csalódást a család vezetőjének.
*Majd csak sétál egyfolytában.-
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyHétf. 11 Okt. 2010, 07:39

Lassú léptekkel haladok s közben nézelődök nem sokára sötétedik, de ez nem zavar túlságosan is jó így egyedül sétálni. Bár Corneliussal sokkal jobb lenne....
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyHétf. 11 Okt. 2010, 07:42

-Áh Üdvözlöm űrnő... Az apja üzenetét jöttem átadni önnek. De elég nehéz volt megtalálni ebben a tömegben.
*Lépek oda mellé.*
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyHétf. 11 Okt. 2010, 07:50

-Üdv Armand!-Köszönök egy kis sóhaj után, ha már Armand itt van az már nem sok jót jelent főleg, hogy engem keresett...
-Mi lenne az üzenet?- Térek rögtön a tárgyra, nincs kedvem találgatni, hogy vajon most mit talált ki apa. Bármi lehet csak bál ne legyen azon nagyon unatkoznék.
-Szerencséd volt hogy megtaláltál...
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyHétf. 11 Okt. 2010, 07:55

-Az apja bált rendez amin kötelező megjelenniük a testvérével. És már ideje lenne indulnunk vissza hogy elérjük a kezdést. Ezután pedig egy lakomát szervez amin ő már nem lesz jelen hanem maguknak kell a vendégekről gondoskodniuk... Szóval ennyi lenne de ahogy mondtam ideje indulnunk.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyHétf. 11 Okt. 2010, 08:04

-Már megint egy bál.... és meglepő módon most se várja meg a végét... remek- morgolódok egy sort.
-Akkor induljunk is- mondom majd nem túl sietős léptekkel elindulok a házunk felé.
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyKedd 12 Okt. 2010, 03:24

-Akkor rendeben vagyunk...
*Majd Lillin után megy.*
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 07:24

-Nos akkor kezdjünk neki. Nézzünk szét és kérdezzük meg az erre járókat.
*Majd elkezdi fürkészni a területet.*
-NA mire vársz?
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 07:43

Semmire csak én nem tudom mit kérdezek.-kicsit idegesen nézik.
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 07:49

-Így: Elnézést hölgyem...
*Lép oda egy nőhöz.*
-Látta mostanában a Lamperouge család két lánya közül valamelyiket a közelmúltban?
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 07:54

-Értem...
Csak figyelek.De nem nagyon akarok megszólalni
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 08:07

// Akkor el is kezdeném a nyomozást ha nem bánjátok..//

Armand és Kumiko az előző percben még nem sejthet semmit, de a másik pillanatban már egy vakító fény választja szét őket. Hirtelen a csapat egy kis szobában találja magát. Kumiko hirtelen egy szúró érzést kezd érezni a szívében, mintha valami ki akarna a testéből jönni. Hirtelen összeesik, és ordít egyet. Az egyik pillanatban minden elsötétül, majd vissza gyúlnak a fények és egy sötétmacska démont pillantanak meg a szoba másik sarkában. Természetesen Kumiko egyből felismeri, hogy ő Chiaki de nem érti az egészet, hisz nem ő változott át, hanem egy külön testben látja Chiaki-t. Armand értetlenül bámul, nem érti mi történik. Chiaki egy gonosz mosolyal ránéz Kumiko-ra, majd szélsebességel elindul a lány felé. Vajon mi történik? Kitépi Kumiko pici szívét, vagy valaki megállítja? Ez rajtatok múlik..

Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 08:11

-Nem tudom ki vagy de hátrébb az agarakkal a kis hölgytől....
*Majd leakasztja íját a hátáról és nyílvesszőt lő a démon felé.*
-Hé jól vagy Kumiko?
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 08:12

-Hát éppen jól de zavart Chiaki hogy került ki belőlem?-Felkelek nagy nehezen.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 08:30

A nyíl nem találja el a démont, mivel ő is képes arra amire Kumiko. Megfagyasztja az időt, és kikerüli a nyilat, majd támadója felé veszi az irányt. Nagy mancsával megragadja a vadászt, és feldobja és még egyet jól belerug. Ezután a macska nagy sebességel visszafut a sarokba és régi gazdáját kezdi el bámulni. Hirtelen a falon egy vérrel kent írás jelenik meg.
"A démont csak a gazdája fékezheti meg! A macska szelíd, csak igaz gazda kell neki!"
Miután a csapat elolvasta a szöveget az utánna már el is tűnik. De nem lankadhat a csapat figyelme, hisz Chiaki ismét támadásba lendül. Chiaki megint gazdája erejét használja és tűzgolyókat kezd el dobálni Kumiko felé. Ezt rendes íj nem ütheti ki. Ide mágia kell. Kumiko most rajtad a sor... Közben Armandnak egy könyv jelenik meg a kezében, még nem tudja mi az így hát elkezdi böngészni. A könyv elejére Vincent neve van bele vésve. Úgy tűnik Vincent kisegíti a Vadászait. A könyvben különbféle varázslatok vannak azoknak akik íj mágiát használnak. A könyvben ki van emelve két mágia: Tűz nyíl, és mérgezett nyíl eső. Vajon Armand tudja hogyan kell használni a mágiát? Ez mindjárt kiderül..


Vásár Cheshire-1790941201
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 08:45

-Nos akkor lássuk... Ezek nem nehéz mágiák és széllel kombinálva erős lehet...
*Végighúzza a kezét a nyílon és tűzben kezd el égni. És kilövi az a démon felé közben a nyilat még erősebbé és gyorsabbá téve ahogy a szelet irányította körülötte.
-Ne félj kislány ameddig az erőm kitart addig megvédelek..
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyVas. 07 Nov. 2010, 07:06

- Chiaki nyugi kérlek...-Próbálok lenyugtatni. Vízgömböt idéz és megdobja és Chiaki remélem hogy megnyugszik.-Armanda tudsz védeni?-Kérdem mert egyre közelebb megyek hozzá.-Nyugi Chiaki...
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyHétf. 08 Nov. 2010, 18:44

Ez a nyíl, mit Armand lőtt eltalálta Chiaki-t. E közben Kumiko próbálkozása semmit sem ér. Chiaki alattomos, és kedves szóval nem lehet elbánni vele. Mond el neki mit éreztél azóta amióta benned van. Közben Armand a kijutáson gondolkozik. A szobában nincs semmi ablak, ajtó. Csak a sárga fal. Sehol sem tudsz kimenni, és ez téged felettébb idegesít. Közben Kumiko a fegyelmező szavait inti démonához. Chiaki felfigyel rá, s oda megy gazdájához, de most nem olyan tempóban ahogy szokott. Armand közben íjját a démonra tartsa a biztonság kedvéért. Chiaki közelebb lép Kumiko-hoz, és babaszemmel kezdi el bámulni őt. Majd megszólal ami szinte cseppet sem vall Chiaki-ra.
-Te most utálsz vagy szeretsz? - Szegény Chiaki nem tudja minek vélje azt, aki sohasem engedte ,hogy elszabaduljon. Gonosz börtönőrnek, vagy egy kedves lánynak aki csak félt Chiaki-tól...


//Bocsi Armand a kevés szerepért, majd te az ikrek megmentésénél leszel főhős XD//
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptyKedd 09 Nov. 2010, 06:22

~Ezek szerint én nem győzhetem le. Csak is Kumiko az aki bármit is tehet. És nem menekülhetünk szóval csak úgy juthatunk ki ha ketten megegyeznek.
*Leengedem az íjam.*
-Most már minden rajtad múlik. Én semmit sem tehetek... Ez a kettőtök ügye. Oldjátok meg.

/Ja és mellesleg nem baj/
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzer. 10 Nov. 2010, 01:54

-Chiaki én csak féltem tőled de most hogy szabadultál ki? -Megsimogatom a fejét hátha megérti.Chiakit figyelem majd a nyilat kicsit meghúzom ami Chiaki testébe van.
-Chiaki ugye nem fáj?-lassan huzzom majd át karolom és a nyilat gyorsan kihúzom.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzer. 10 Nov. 2010, 03:43

Mikor kihúztad Chiaki testéből a nyilat, ő dühében oldalba vágott és megkarmolt. A karmolás csak egy egyszerű méhcsípésnyi volt. Nagyobb sebed se lett tőle. Chiaki furcsán kezdte nézni Kumiko-t majd hirtelen eltűnt. A sárga falak helyett a piactér nagy zaja csapta meg a fületeket. Hirtelen vissza jutottatok a valóvilágba. A nő éppen most válaszolt vissza Armandnak.
-Nem, nem láttam az ikreket, de viszont láttam valakit akin fekete köppeny volt, és a köppenyén egy vörös főnix volt rajzolva. Betört a házukba, és utánna már nem lehetett látni semmit. Mintha nem az ajtón távozott volna, hanem hát nem is tudom. De más nap már a lányok se jöttek ki! Én nem értek semmit! Pedig egész éjszaka néztem a házat! -Mondta az asszony majd elment. Armand és Kumiko nem értette ,hogy hogyan kerültek vissza ilyen gyorsan a vásárba. Az idő eközben leállt, de most már semmi baj. Kumikoról a láncok eltüntek, mivel Chiaki már nem volt a testében. Már szabad életet élt a világban. Így hát folytathatjátok a nyomozást az ikrek után..
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzer. 10 Nov. 2010, 08:01

-Fuhh ez egy jó kis kaland volt nincs igazam?
*Majd visszateszi íját a hátára.*
-De mindenesetre erről a férfiről és a főnixről kell megtudnunk valamit.
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzer. 10 Nov. 2010, 08:06

~Mi történt Chiaki hová lett?Miért érzem magam magányosan így.
Teljesen le amortizálódva nézek magam elé a láncaimat meg fogom és elrakom a táskámba.
-Igen jó kaland volt mondhatom.-Még mindig zavartan és szomorkásán.
-Armada nem baj ha elmegyek kicsit pihenni?
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzer. 10 Nov. 2010, 08:13

-Nem probléma... Ezek után megérdemled a pihenést. Én addig utánanézek az akadémia könyvtárában ennek a jelnek. Szóval ha kész vagy ott találkozunk rendben?
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár EmptySzer. 10 Nov. 2010, 08:15

-Köszönöm-Elindul az erdőbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vásár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vásár   Vásár Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vásár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Avalon és környéke :: Belváros :: Főtér-
Ugrás: