Darkness World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkness World


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iroda

Go down 
+5
Shinozuka Kumiko
Lillin Lamperouge
Mesélő
Lillian Lamperouge
Admin
9 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Aug. 10.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Iroda   Iroda EmptySzer. 11 Aug. 2010, 21:38

...
Vissza az elejére Go down
https://darknessworld.hungarianforum.com
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:08

Nem sokkal a vacsora előtt érkezünk ide. Lillin és én. Miután sikerült megtalál,nom, ide elrángatta.
Egy fehér inget, és egy térd alá érő szoknyát viselek. Egy fekete magasabb sarkú cipővel.
Kettőt kopogok az ajtón, és várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:14

Vincent Lamperouge

Épp az íróasztal előtt lévő bőrfotelben ültem s a jelentéseket olvastam mikor meghallottam a kopogást.
-Gyertek be- mondom fel sem nézve a papírokból, hisz tudom, hogy a kopogó nem más mint Lillin és Lillian.
-Lillin mikor kapom meg a jelentést a vérfarkasról?- Nézek kérdőn a lányokról mivel nem tudom melyikük Lillin.
-És holnap lesz a vizsga melyben az 1. Vadász lesz az ellenfél vagy én- mosolyodom el miközben a papírokat elrendezem.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:22

Épp sétáltam volna ki az erdőbe mikor találkoztam Lilliannel így most az Iroda felé haladtunk. Mikor odaértünk hagytam hagy kopogjon Lillian s kivételesen előre is engedtem.
-Neked is szia apa- mosolygok Vincetre.
-Öhm .. a jelentés... igen azt hiszem a Vadászok majd azt megírják- mondom kissé gondolkozva, hisz igazság szerint a jelentés az én dolgom lenne.
-Vizsga?- Nézek kérdőn apára, na ez remek még a vizsga is esetleg jobb időt nem választhatott volna?
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:25

-Hogy érted, hogy holnap vizsga?- Kérdezem.
-Sokkal hamarabb szoktál szólni- Mondom egy kicsit megrovón.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:36

-Remek, úgy tűnik senki nem akar jelentést írni mivel a Vadászok azt mondták, hogy te elvállaltad a jelentés megírását- mondom mosolyogva s egy pillanatra felnézek Lillinre majd ismét a papírokat olvasgatom.
-Összefoglalva jó lenne ha minél hamarabb megírnád a jelentést kíváncsi vagyok mi történt- mondom fel sem nézve már a papírok közül.
-Hogy hogy, hogy értem? Hát úgy, hogy holnapvizsga, de először úgy volt, hogy ma de sajnos későn értem haza, de ha nagyon szeretnétek ma is meglehet tartani- nézek mosolyogva lányimra.
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:37

-Na de jó én intézem a piszkos munkát és még a papírmunkával is nekem kell bajlódnom- morgolódok kissé halkan bár így is hallható Vincent számára.
-Apaaaaa- mondom kissé elnyújtva az "a" betűt- miért nem szóltál hamarabb?
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:42

Most inkább nem szólalok meg. Nem szeretnék olyat mondani amit szinte azonnal megbánnék.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:51

Lillin mondatára felkapom fejem s kérdőn nézek a lányra.
-Te ölted meg?- Kérdezem a lányt kissé idegesen.
-Mert örüljetek, hogy egyáltalán szóltam előre- mosolyodom el egy pillanatra majd Lillianra nézek.
-Nyugodtan mondd amit szeretnél!

Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:51


-Igen-
mondom halkan, de mégis érthetően.
-Micsoda öröm, előre bejelentett csata meg ehhez hasonlók- mondom kissé gúnyosan.
-De jó, Lilly van időnk felkészülni- mondom továbbra is gúnyosan, hát igen sosem volt az erősségem ó, hogy ne mondjam ki azt amit gondolok.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 08:56

Megrázom a fejem, de nem szólalok meg. Most inkább csak hallgatok egészen addig amíg kénytelen nem leszek közbelépni.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 30 Aug. 2010, 21:31

-Megmondtam nekik, hogy csak a képességed miatt vagy ott nem azért, hogy...- Morgom majd felállok s az órámra pillantok.
-Lillin, ne gúnyolódj, nem szeretném, hogy rosszul járj holnap- mosolyodom el egy pillanatra majd lányaimra nézek.
-De ideje volna elindulni mivel nem sokára vacsora!
Vissza az elejére Go down
Lillin Lamperouge

Lillin Lamperouge


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2010. Aug. 18.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyKedd 31 Aug. 2010, 00:05

-Sosem a tervek szerint mennek a dolgok...- mondom miközben Lilliant figyelem.
-Ahogy kívánod!- Mondom kissé gúnyosan mosolyogva. Hát igen ez van én sosem fogok már megváltozni azt hiszem, de nem is kell, nekem pont jó így... egyenlőre...
-Szerinted Mestorék is jönnek?- Nézek érdeklődve Lillianre majd ismét apára pillantok.
Vissza az elejére Go down
Lillian Lamperouge

Lillian Lamperouge


Hozzászólások száma : 311
Join date : 2010. Aug. 10.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyKedd 31 Aug. 2010, 00:26

-Nem tudom- Válaszolok ikremnek. De csak eddig vagyok hajlandó megszólalni.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 01 Nov. 2010, 07:44

//Az előző játékot lezárom.//

Vincent miután megtudta, hogy lányait elrabolták, egyből futárt küldött mindenkiért akit a városban elért. Amint a futár visszaért egyből az irodába sietett, és a hatalmas asztal mögött helyet foglalva kezdett el várni. Idegessége kiült arcára, és szokásos tekintélyt parancsoló pillantása is megváltozott. Könyökeit az asztalra téve fonta össze ujjait, és homlokát kezének támasztva várta az érkezőket.
Hallotta amint az ajtó előtt elhaladó két cseléd rövid párbeszédet folytat.

-Szegény Vincent úr. Most nagyon nehéz lehet neki.- Szólalt meg az egyik szobalány.
-Mindenki aggódik a kisasszonyokért, de ő biztos feszültebb, mint bárki más.- Csak ezt a két kósza mondatot sikerült elkapnia a beszélgetésből. A két cselédlány pontosan eltalálta Vincent jelenlegi kedélyállapotát. Sokkal feszültebb, mint bárki más, hisz csak a lányairól van szó. Csendben várt tovább a meghívottak érkezésére.
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 01 Nov. 2010, 07:51

Amint megkapom a futártól a levelet az iroda előtt kopogok. Várom a választ. Majd besétálok és kérdem.
-Vincen úr miért hívót.?-Halkan várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Milly Ashford

Milly Ashford


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. Aug. 31.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyKedd 02 Nov. 2010, 00:41

Éjjel az íróasztalomnál aludtam el a munkám felett. Reggel az keltett fel, hogy valaki igencsak dörömböl az ajtón. Nagyot nyújtóztam, és kisétáltam, hogy ajtót nyissak. Nagy meglepetésemre egy futár állt az ajtóban. Csak egy levelet nyomott a kezembe, és már ment is tovább. Amint sarkon fordult becsuktam az ajtót, és kibontottam a levelet.
A levél Vincenttől jött. Igen szokatlan az ilyen, és a tartalma is meglepett. Lilliant és Lillint elrabolták. Ilyen még nem fordult elő. Azonnal összeszedtem magam, hogy nem tűnjek annyira fáradtnak és már indultam is. Fekete szoknyám alig látszott ki fekete kabátom alól. Igencsak hűvös volt., mert csak egy vékony hosszú ujjú felsőt viseltem a kabát alatt.
Mikor odaértem Kumiko már ott volt. Meglengettem a levelet, és Vincent azonnal megértettem a kérdést, melyet nem mondtam ki.
~Mi folyhat itt a háttérben?~ Minden gondolatom lefoglalta ez az egy kérdés.
Vissza az elejére Go down
Emily Strife
II. Vámpír úrnő
Emily Strife


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2010. Aug. 21.
Tartózkodási hely : A hátad mögött ..

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyKedd 02 Nov. 2010, 10:03

Pár perccel később én is beléptem az irodába. Engem nem hívtak, de mint úrnőnek, nekem úgyis mindegy volt. Mikor beléptem ,sejtelmes mosolyt vetettem Vincent-re, hisz régi ismerősöm, a lányokra pedig rájuk kacsintottam. Hosszú fekete ruha volt rajtam, és egy fekete táska csatlakozott hozzá. Ehhez a ruhához egy fekete magassarkút vettem fel. Lassú léptekkel odasétáltam Vincenthez, és megszólítottam.
-Nos, mi folyik itt? A lányok? Valami tipp ,hogy ki tette? Sok mindent nem tudok! Mesélj nekem egy kicsit! -Kezdtem bele a beszélgetésbe, közben ránéztem az órámra és úgy tűnt éppen van egy kicsi időm leány mentésre...
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzer. 03 Nov. 2010, 00:24

Mikor végre Emily is megérkezik Vincent felnéz a három várakozóra. Főképp Milly és Emily segítségére számít, mivel ők a család "barátai". Kumiko pedig plusz segítség, így neki is örül. A vadászokat persze, már mindenről tájékoztatta, és ők már tudják a dolgukat.
-Ugyebár a levélből tudjátok, hogy a lányok eltűntek.- Kezd bele Vincent a monológjába.- Sajnos elég kevés információnk van a dologról, szóval a segítségeteket kell kérnem. Azzal tisztában vagyunk, hogy egy csoport emberpárti lehetett az, aki erre vetemedett. Sajnos nem tudunk erről a csoportról sokat, így szeretnélek megkérni titeket, hogy nyomozzatok egy kicsit. Lehetséges, hogy vannak köztük olyanok akik érzékelik a különleges energiákat, szóval vigyázzatok magatokra.
Ahogy vincent befejezte monológját várja a kérdéseket, ha esetleg nem volt mindenkinek érthető.
Vissza az elejére Go down
Shinozuka Kumiko

Shinozuka Kumiko


Hozzászólások száma : 272
Join date : 2010. Aug. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : A kosaramba ahol várnom kell a kaját....vagy pedig az ágyban alszom és várom a gazdim...

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzer. 03 Nov. 2010, 01:13

Kicsit meglepődve néz a többeket de hisz én nem vagyok a család barátja.Csak ők én miért kellenék.Majd elgondolkodva nézem őket.Talán jobb lenne vissza utazni de hogyan nem csináltam még úgy igazán.
~ Vajon sikerülne a időutazás vagy nem de félek hogy Chiaki megtámadna megint és elvesznék megint.-Sóhajt búsan lefelé néz a földre.
Vissza az elejére Go down
Milly Ashford

Milly Ashford


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2010. Aug. 31.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzer. 03 Nov. 2010, 01:56

Csendben hallgatom végig Vincent mondandóját. Számomra minden érthető volt, és már indulnék is, de meg kell várnom a többieket. Talán valaki a városból segíthet, így azonnal indulni akarok. Arra tippelek, hogy az a lány akivel nem olyan régen találkoztam tudna segíteni, így minél hamarabb beszélnem kell vele.
Vissza az elejére Go down
Emily Strife
II. Vámpír úrnő
Emily Strife


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2010. Aug. 21.
Tartózkodási hely : A hátad mögött ..

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzer. 03 Nov. 2010, 02:07

Felnevettem, majd intettem egyet a többieknek és vámpír sebességgel el is illantam. A szombámban felvettem egy kevésbé szűk, és kényelmesebb ruhát, amiben tudok egy kicsit mozogni is. Első dolgom a társ keresés lesz, és természetesen a társam egy vámpír lesz. Utamat a könyvespolc felé veszem és elkezdek kutakodni. Hirtelen megtaláltam a vámpírok névjegyzékét Avalonban. El is kezdtem egyszerre böngészni, és hirtelen megakadt a szemem egy vámpíron. Kitünő eredményei és képességei vannak. El is döntöttem: Ő lesz a társam! Miután elintéztem a dolgaimat, célomat a vámpírfiú háza felé veszem.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzer. 03 Nov. 2010, 03:39

A három lány elindul, és mindannyian keresnek maguk mellé egy társat. Eztán elindul a nyomozás. Mindenki a nyomok után kutat, melyek remekül elrejtve ott vannak mindenhol.
Vincent egyedül marad a dolgozó szobában, és egyre idegesebb. Valahogy egy nyugtalanító érzés keríti hatalmába. Felpattan, és elindul ő is nyomok után kutatni. Azonban nem talál semmit, de reméli, hogy a többiek sikerrel járnak. Így visszatér dolgozószobájába és türelmesen várja a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 01:00

*Besétálok a szobába mivel hallottam mindent és láttam a lányokat távozni. Belép a szobába és térdre ereszkedik a család feje előtt.*
-Vincent úr én és a vadászok ne tartsunk a lányokkal? De ha akarja titokban is követhetjük őket.Szeretném jóvátenni a társaim nevében is a figyelmetlenségünk miatt. Nem lett volna szabad megengednünk hogy elrabolják a lányokat.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 06:15

Vincentet egyáltalán nem lepi meg Armand érkezése. Tudja, hogy végig itt várt. Egyszerűen végighallgatja amit mond, majd megszólal, mély és parancsoló hangon.
-Szeretném ha szemmel tartanád Shinozuka Kumikot. Tartok tőle, hogy valami nincs teljesen rendben vele. A többi vadász pedig kövesse Milly és Emily példáját. Tegyetek meg minden tőletek telhetőt.
Mondandója befejeztével int Armandnak, hogy távozhat, és ismét gondolataiba merül.
Vissza az elejére Go down
Armand Salonen
III. Vadász
Armand Salonen


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptySzomb. 06 Nov. 2010, 06:25

-Rendben van uram legyen ahogy akarja.
*Kisiet a szobából és a vadászokat megkeresve közölte velük mit kért tőlük Vincent. Majd felvette harci ruházatát íját a hátára akasztotta. Majd elindult kumiko után.
~Vajon hol lehet most?
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 07:49

*közvetlenül azután lépek be az irodába pár perccel,hogy Armandék elmentek*
-Nyilván maga Vincent
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 07:58

Ahogy a fiú belép Vincent szinte azonnal feláll az asztala mögött. Már számított rá, hogy eljön, de nem gondolta volna, hogy pont egy ilyen helyzetben kell találkozniuk.
-Üdvözöllek!- Szólal meg hideg hangon Vincent. -Mi járatban vagy erre?
Tiszteletet parancsoló megjelenése most sem marad el. Arcán semmilyen érzelem nem látszódik, hisz ezt követeli meg pozíciója. Szemeit a fiún tartja, és reméli, hogy valami jó hírrel áll elő.
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 08:02

-Én is üdvözlöm önt
-Segíthetek kiszabadítani a lányait,valamint azért,hogy kiderítsem az igazat arról,hogy valóban a Lamperouge család tagja vagyok
*felmutatom a medált,amiben Tutrin üzenete van*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 08:08

Vincent arca egy kicsit meglágyul, de még most is ugyan olyan tiszteletet parancsoló, mint általában.
-Sajnos most nem vagyok olyan helyzetben, hogy a múltad után kutassak veled. Azonban meghálálnám a segítséged. Ha lenne bármi használható információd kérlek, hogy tudasd velem. A többiek jelenleg a várost róják valamilyen támpontért, de még egyikük sem jelentett semmit. Ajánlom, hogy keress magad mellé valakit, de ha szeretnéd melléd is rendelhetem az egyik emberem.- Monológja befejeztével Vincent visszaül a székébe, és várja Ganter válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 08:09

-Rendben
-Egyedül is boldogulok
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 08:18

-Sajnos nem engedhetem, hogy egyedül indulj el.- Ekkor int egyet az egyik ajtó felé, ahol belép egy magas, és jó fizikumú férfi. A férfi szemeit Ganterra emeli, és csak végigméri.
-Ő az egyik legjobb segítőm. Kérlek engedd meg, hogy veled tartson.

A belépett férfi fekete haja és fekete szeme tökéletesen összeillik. Halvány bőre szinte fehérnek ha a fekete öltözékével. Magas, és nem túl vékony. Eléggé erős, és ez meg is látszik rajta. Azt nem lehet elsőre megítélni, hogy ember-e vagy sem, így erről semmi információ nem áll rendelkezésre.
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 08:22

*magamban sóhajtok egyet,azzal a tudattal,hogy talán ez a férfi hátráltathat,hiszen itt van Láncos Sárkány*
-Rendben
*elindulok kifelé a férfival együtt*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyVas. 14 Nov. 2010, 08:30

Ahogy Ganter kilép az ajtón a férfi is követi, majd bemutatkozik.
-A nevem John. Örülök a találkozásnak.- Szólal meg és a kezét nyújtja Ganternek. A férfin látszik, hogy már harcedzett. Keze tele van sebhelyekkel, melyek közül az egyik a kézfején indul, és karján felfelé futva eltűnik fekete hosszú ujjúja alatt. Szemeit Ganterra emeli, melyekből tisztán látszik, hogy mindenre elszánt, és a parancsokat bármi áron teljesíti.
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 15 Nov. 2010, 09:01

-Én pedig Ganter vagyok
-Mellesleg miféle lény vagy?
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 15 Nov. 2010, 09:04

-Nem vagyok tisztavérű, mint amilyen te lehetsz. Félvér vagyok, és ennek örülök is.- Jelenti ki egy kis mosollyal az arcán. Majd lassú léptekkel elindul kifelé a villából.
-Merre gondoltál elindulni?- Kérdezi meg, miután néhány métert megtettetek. Szemeit rád emeli, és kérdőn pillant rád.
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 15 Nov. 2010, 09:09

-Amíg a többiek a talajon kóborolnak,addig mi a levegőből eredményesebb kutatást végezhetünk
*kiérünk az udvarra és Láncos Sárkány jelenik meg,majd felszállok rá*
-Ülj fel!bőven elbír húsz személyt is *mondom unottan,de nem Láncos Sárkány miatt*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyHétf. 15 Nov. 2010, 09:27

John persze engedelmeskedik, hisz neki nem az a feladata, hogy megkérdőjelezze Ganter döntéseit, ő inkább egy egyszerű támaszt nyújt, hogy Vincent úr biztos legyen a sikerben.

//A következő Post az Udvarra kerüljön//
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Aug. 29.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyKedd 26 Ápr. 2011, 06:33

Mikor Ganter belép senkit sem talál itt. Vincent már elment, hogy kiszedje az elfogottból a számára lényeges információkat. Nem sokkal Ganter után érkezik egy szobalány, aki félve szólítja meg.
-Uram, itt nem tartózkodhat. Kérem fáradjon velem a halba, és vára meg az Urat vagy az Úrnőt.- A megszeppent szobalány várja a választ, és ha Ganter beleegyezik, akkor elindul a halba, ha nem akkor kénytelen lesz más eszközökhöz folyamodni.
Vissza az elejére Go down
Ganter Lamperouge

Ganter Lamperouge


Hozzászólások száma : 144
Join date : 2010. Sep. 19.

Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda EmptyKedd 26 Ápr. 2011, 06:35

-Nyugodj meg!nem bántlak
*elindulok vissza a hallba*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iroda   Iroda Empty

Vissza az elejére Go down
 
Iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkness World :: Avalon és környéke :: Külváros :: Lamperouge villa-
Ugrás: